Yeni Xbox 'Durango'

Yeni Xbox 'Durango'
Microsoft, Durango'nun üzerinde çalışmaya başladı.

Yeni nesil Xbox için çalışmalar başladı. Durango kod adlı yeni nesil Xbox, daha önceki Xbox geliştiricisi Flextronics tarafından montajlanmaya başladı. Durango'nun, Flextronics bünyesinde yeni kurulan bir ekip tarafından ilk testleri yapılacak. Testler hem donanım hem de yazılmsal olarak gerçeklerştirilecek.

Xbox 360 uzun zamandır satışta ve her seferinde yenilikler ile piyasa ömrünü uzatmakta. Kinect, yeni tasarım ve yeni eğlence içeriği sağlayıcıları bu yeniliklerin önde gelenleri. Microsoft her zaman bir şekilde ürünlerin piyasa ömürlerini uzatmanın yollarını aramakta.

Bütün her şey yolunda gittiği takdirede Flextronics Temmuz ayında yeni Xbox'ı geliştiricilere dağıtmaya başlayacak. Son kullanıcının bu yeni konsol ile ne zaman oyun oynayabileceği ise halen gizemini korumakta.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi