Yeni Nexus 10 yolda!

Yeni Nexus 10 yolda!
Yeni Nexus 7'den sonra yeni bir iddiaya göre bu Nexus cihazı da tanıtılmak üzere olabilir!

Nexus 7'yi henüz tanıtan Google'ın 10 inç'lik yeni bir Nexus 10 üzerinde çalıştığı iddia edildi.

 

Wall Street Journal muhabiri Amir Efrati'nin Twitter'da paylaştığı alıntı, yeni Nexus 10 ile ilgili ilk ipucunu veriyor: "10 inç'lik yeni bir Nexus 10 tabletini yakın gelecekte bekleyebilirsiniz, bunu Google'dan Sundar Pichai bana söyledi." Efrati, bilgileri Google'ın Android ve Chrome bölümünün başındaki Sundar Pichai'den aldığını söylüyor. İddiaya göre yeni Nexus 10, tıpkı "eskisi" gibi Samsung tarafından üretilecek.

 

Şu anki Nexus 10, 2.560x1.600 ekrana, 2GB RAM'e çift çekirdekli Samsung Exynos 5 yonga setine sahip. Nexus 10, geçen sene Nexus 7'den kısa bir süre sonra tanıtılmıştı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi