Yeni Galaxy S2 geliyor!

Yeni Galaxy S2 geliyor!
Galaxy S3 bombasını yeni patlatan Samsung'dan, şimdi de Galaxy S2 bombası geliyor!

Galaxy S3 ve Galaxy Note 10.1 gibi son teknoloji ürünlerini henüz piyasaya süren Samsung, diğer akıllı cihazınlarını da unutmuş değil. Bunlardan biri, hakkında uzun süredir epey dedikodu duyduğumuz, Samsung'un meşhur cep telefonu Galaxy S2'nin Plus versiyonu.

 

Bu yıl bitmeden piyasaya çıkması beklenen Galaxy S2 Plus'ın görünümüne dair ciddi dedikodular mevcut. Sam Mobile'ın yayınlanır yayınlanmaz siteden kaldırdığı "İşte yeni Galaxy S2 Plus" başlıklı yazısına, Şilili web sitesi VTR ulaştı.

 

VTR'a göre S2 Plus; 4,5 inç AMOLED ekran, 1.5GHz Exynos işlemci, 1GB RAM, 16GB hafıza ve  8 megapikselel kamera gibi özelliklere sahip olacak.

 

Daha önceki değerlendirmelerin aksine Galaxy S2 Plus, Android 4.0 işletim sisteminden yararlanacak. iPhone 5, Galaxy S3 derken Samsung'un yeni bir Android cihazla piyasaya çıkması ne denli mantıklı, hep birlikte göreceğiz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi