Yandex, Galatasaray ile işbirliğine giriyor

Yandex, Galatasaray ile işbirliğine giriyor
Galatasaray, Rusya kökenli arama motoru Yandex işbirliği ile dünyada bir ilke imza atıyor.

Galatasaray Spor Kulübü, dünyanın önde gelen arama motorları arasında yer alan Yandex ile yapacağı işbirliği sayesinde bir ilke imza atarak arama motoru ve internet servis hizmetlerini  “GSYandex” markası ile taraftarının hizmetine sunuyor.

 

Galatasaray Spor Kulübü, Yandex ile yapacağı ‘Resmi Arama Motoru’ anlaşmasının imza töreni, 9 Ekim Salı günü saat 11:00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena  basın toplantı odasında gerçekleştirilecektir. İşbirliğinin ayrıntıları yarın gerçekleşecek imza töreni ile ortaya çıkacak.

GSYandex  imza törenine; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Yandex Yönetim Kurulu Başkanı Arkady Volozh, Yandex-Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Ali Dürüst, Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve Yandex Türkiye CEO'su Bogdan Wisniewski katılacaklardır.


Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi