Yakınlarda güzel bir cafe mi arıyorsunuz?

Yakınlarda güzel bir cafe mi arıyorsunuz?

Mekanist.net'in iPhone için hazırlanmış uygulaması çok başarılı ve kullanışlı. 

Benim kullandığım en güzel özelliği bir mekanı bulmak için haritadaki yerini google mapste işaretlemesi.

Bir mekan hakkında daha önceden gitmiş olan kişiler tarafından mekanın bütün ayrıntılarına kadar yorumlarını okuyabilir, orada tadmanız gereken lezzetlerin tavsiyelerini uygulamadan öğrenebilirsiniz.

Hafta sonu gitmek için güzel bir yer ardığınızda bir çok alternatifi görebilir fiyatlarına kadar bütün detaylara ulaşabilirsiniz. 

Bulunduğunuz noktaya en yakın mekanları bulması süper. Ben Web sitesinide çok kullanıyordum uygulamasını yapmaları çok güzel oldu.

AppStore'da kullandıkları tanıtım yazısı aşağıda.

Yakınlarda güzel bir cafe mi arıyorsunuz? Ya da haftasonu için şık bir restoran? Mekanist'in yenilenen iPhone ve iPad uygulaması ile yakınınızdaki en popüler mekanları keşfedebilir, şehrin en iyilerini görebilir, aradığınız yerlerle ilgili kullanıcı yorumlarına ve iletişim bilgilerine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz uygulamaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi