WolfTeam

WolfTeam
Tabiat üstü hareket eden kurtlar ve olağan üstü silahlara sahip insanlar arasında kıyasıya savaş oyunu...

Softnyx firması tarafından yayınlanan ve Türkiye operasyonları SHR tarafından yürütülen WolfTeam oyunu, tabiat üstü hareket eden kurtlar ile olağansütü silahlara sahip insanlar arasında bitmek bilmeyen  multiplayer online FPS (first person shooter) savaş oyunudur.

Oyunda sadece silahların değil aynı zamanda kas gücünün de oldukça önemi var. Birçok haritada ister teke tek ister gruplar halinde oynanan oyunda bölge ele geçirme, bomba yerleştirme gibi birbirinden farklı oyun modları da bulunmakta.

Filmlerde gördüğümüz kurt adamların aksine, hırçın ve hızlı olan kurt adamları kontrol edebiliyor, rakiplerinizin ensesine pençe darbesini indirebiliyorsunuz.  İnsan üstü hamlelere sahip kurtlar kurşunlara karşı oldukça korumalı ve keskin pençeleri ile insanları öldürme özelliğine sahip. Bir kere dönüşüm yaşadıktan sonra çeşitli yakın dövüş taktikleri ile savaşan kurtlar savaşın gidişatını değiştirmede çok önemli yere sahip.

Eğer kurtlara karşı savaşmak istiyorsanız insanları  seçip tabanca, sniper ve bıçak kullanabilirsiniz. Eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında, modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile savaşabilirsiniz. Her silahın kendine özgü özelliği bulunmakta. Silahların hasar verme oranları, menziline ve ateş edilen muhimmatın kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor.

Taksim Meydanı, Kolombiya’da bir tren istasyonu, Rodos adasında bir yat istasyonu, Alaska’da petrol çıkarılan bir bölge ve çok daha fazla harita seçeneği sunan WolfTeam'i oynamak için bilgisayarınızın çok fazla özellikli olmasına gerek yok.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi