Winzip te artık cepte

Winzip te artık cepte

Winzip gibi bir programın uygulamasının ne kadar gecikmeli bir uygulama olduğu hakkında bir çok uzman hemfikir. Sonunda ulaştığımız uygulama gerçekten büyük bir eksikliği dolduruyor. Uygulama sıkıştırılmış dosyaları açmanıza yarıyor. Mail olarak gelen dosyaları telefondan açamıyor olmak iş hayatı başta olmak üzere her durumda sıkıntı yaşatabilir. Uygulamanın en büyük eksikliği rar dosyalarını açamıyor olması haklı olarak kendi sıkıştırma algoritmasının kullanılması konusunda ne kkadar hassas olduğunu gösteriyor.

Mailden açtığınız dosyanın içeriğini gördüğünüzde bazıları tik li bazıları çarpı işaretli simgeler ile işaretleniyor. Desteklediği uzantılar ise ; txt, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .rtf, .pdf, .key, .numbers, .pages, .htm, .htm, .jsp, .bmp, .jpg, .jpeg, .tif, .tiff, .png, .gif .

Özellikle bu uygulamayı çok kullananlar artık mobile olarak ta kullanabilecek.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi