Twitter albümünüzü oluşturun!

Twitter albümünüzü oluşturun!
Sosyal paylaşım sitesi Twitter, kullanıcılarına, tüm eski tweetlerini bir araya getirecek "dijital albüm" özelliğini sunmaya hazırlanıyor.

Şirketin San Francisco'daki merkezinden yapılan açıklamada, ayarlar sayfasına eklenecek bir özellikle, 200 milyondan fazla kullanıcısına tüm eski tweetlerini dijital bir albümde toplama özelliği sunacağını duyurdu.

 

Şirket, dijital albüm fikrinin, tweet geçmişinin nasıl arşivlenebileceğiyle ilgili binlerce elektronik posta aldıktan sonra geliştirildiğini ifade etti.

 

Bu yeni özelliğin tüm kullanıcıların hizmetine sunulmasının 1 ayı bulabileceği kaydedildi. Dijital albüm uygulaması, kullanıcıların ayarlar ekranında beliren bir eklenti sayesinde indirilebilecek.

 

Kullanıcılar, dijital albüm sayesinde, önceden attıkları tweetler arasında ay ve gün sınırlaması yaparak arama yapabilecek. Öte yandan bir diğer sosyal paylaşım sitesi Facebook'un da 1 milyarı aşkın kullanıcısına, şimdiye kadar ki tüm paylaşım, yer bildirim ve fotoğraflarını bilgisayarlarına indirmelerine olanak verecek "dijital portre" uygulaması üzerinde çalıştığı belirtildi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi