Tüm zamanların en çok satan cebi!

Tüm zamanların en çok satan cebi!
Samsung Galaxy S3, sonunda tüm zamanların en çok satan cebi ilan edildi!

ABD'nin ünlü operatörü T-Mobile attığı tweet ile Galaxy SIII'ü kendi operatörlerinde tüm zamanların en çok satan cihazı ilan etti. Üstelik tanıtılmasının ardından sadece 4 ay geçmişken.

 

 

Samsung Galaxy serisi cihazların popülerliğine bakılacak olursa pek şaşırtan bir gelişme olmasa da Android için oldukça umut verici. Samsung Galaxy SIII, Samsung'un amiral gemisi olmaya bir altı ay daha devam edecek gibi görünüyor ve T-Mobile da daha fazla satış için sipariş vermiş durumda.

 

 

Microsoft cephesinde bile bu iyiye işaret olabilir. Samsung'un gelecek olan ATIV S serisi adıyla Galaxy SIII ile hemen hemen aynı donanımı kullanan telefonları sadece Android yerine Windows Phone 8 işletim sistemini kullanıyor olacak. ATIV S'te 4.8 inç Super AMOLED HD ekran, 1.5 GHz işlemci ve 1GB RAM, 8 megapiksel arka, 1.9 megapiksel ön kamera bulunuyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi