Toshiba'dan full HD masaüstü!

Toshiba'dan full HD masaüstü!
Toshiba, Full HD çözünürlükle geniş 58,4cm dokunmatik ekrana sahip yeni All-In-One bilgisayarı LX830’u tanıttı.

LX830, ileri seviye bilgi işlem, multimedya ve oyun görevleri için yeni nesil Intel Core işlemciler ve NVIDIA ekran kartlarıyla donatıldı. Geniş ekranın 10 noktalı dokunma teknolojisi, basit oyunlar için ideal. LX830’un yeni şövale tarzı standı ise ‘dokunmatik veri girişleri’ için daha sağlam bir denge sağlıyor.

 

58,4cm (23”) Full HD ekranın parlaklık ve canlılığı, entegre Onkyo stereo hoparlörlerden gelen zengin seslerle tamamlanıyor. SRS Labs’ın SRS Premium Sound 3D  ses geliştirme yazılımı, derin, zengin bass ve net tiz dengesi ile üç boyutlu ses sunuyor. Entegre DVB-T ve analog hibrid TV kanal seçici (belirli modellerde), LX830’u tam donanımlı bir bilgisayarın tüm avantajlarına sahip bir televizyon arayanlar için en iyi seçim kılıyor.

 

LX830, kullanılmadıklarında ekranın altında saklanabilen bir kablosuz fare ve bir kablosuz klavye ile birlikte geliyor.

 

LX830, büyük dijital müzik, fotoğraf ve video kütüphaneleri için yeterli yer sağlayan 2TB’a kadar HDD depolama kapasitesi ile birlikte geliyor. Çok-amaçlı bir aygıt olarak, dört USB 2.0 ve hızlı veri transferi için iki USB 3.0 girişi de dahil olmak üzere geniş bir port yelpazesine sahip.

 

USB 3.0 girişlerinden biri, harici multimedya cihazlarının PC kapalı olduğunda bile şarj edilebilmesini sağlayan uyku ve şarj fonksiyonuna sunuyor. HDMI‘in girişi ise oyun konsolları ve diğer video cihazlarına kolay bağlantı olanağı sağlıyor. Toshiba LX830, yeni jenerasyon grafik kullanıcı arayüzlerini desteklemeye de hazır.

 

LX830 Teknik Özellikler:

 

• Full-HD 58.4cm (23’’), LED arka ışık ile 10 nokta dokunmatik panel, 1,920 x 1080 piksel (16:9)

En yeni Intel Core işlemciler

GPU: en yeni NVIDIA ekran kartları

RAM: 16GB’a kadar DDR3 (1,600MHz)

2TB’a kadar kapasite ile HDD

Çoklu-kart okuyucu

DVD Super Multi sürücü, Blu-ray Rewriteable sürücü, Blu-ray ROM sürücü

HDMI-In, 4 adete kadar USB 2.0, 2 adet USB 3.0 (1 adet Uyku ve Şarj desteği)

WLAN (802.11b/g/n), Bluetooth 4.0, Hızlı Ethernet veya Gigabit Ethernet

DVB-T desteği üstünde MPEG-4 ile DVB-T/analog hibrid TV kanal seçici (belirli modellerde)

Onkyo Stereo hoparlörler, SRS Premium Sound 3D desteği

1.0MP HD webcam 

Resolution+,Toshiba Media Controller, Touch Uygulamaları

10 rakamlı tuş takımı ile Kablosuz RF klavye, Kablosuz Fare, IR Uzaktan Kumanda

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi