Tech Çözüm

LG G4 İstanbul'da tanıtıldı.

LG G4 İstanbul'da tanıtıldı.
LG Electronics en iddialı telefonu LG G4’ü tüm dünyayla aynı anda İstanbul’da tanıttı

LG Electronics en iddialı telefonu LG G4’ü tüm dünyayla aynı anda İstanbul’da tanıttı

LG G3 ile yılın telefonu ödülünü alan ve de akıllı telefon pazarına harika bir giriş yapıp rakip firmaların pazar payından önemli bir bölüm alan LG, yeni modeli G4’ün tanıtımını tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de yaptı.

Blog nedir ve nasıl oluşturulur?

Blog nedir ve nasıl oluşturulur?
Blog nedir ve nasıl oluşturulur örnekleri ile ve en çok tercih edilen hizmet sağlayıcılarının incelemesi.

Kişisel veya profesyonel olarak bir blog açmak istiyorsanız wordpress ya da blogger gibi ücretsiz hizmet veren alt yapılardan birini kullanabilirsiniz. Alt yapı sağlayıcılara ücretsiz olarak kayıt olabilir ve paylaşımlarınıza hemen başlayabilirsiniz. Wordpress tarafından üÜcretsiz hizmet aldığınızda blog-adi.wordpress.com, blogger tarafında ise blog-adi.blogspot.com şeklinde bir domain ismini olacaktır.

Sayfalar

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi