Superonline'ın abone sayısı 500 bine ulaştı!

Superonline'ın abone sayısı 500 bine ulaştı!
Turkcell Superonline'ın abone sayısı yarım milyona ulaştı. 500 bininci abone, İzmir'de yaşayan ve 39 yaşında üniversiteye başlayan Ebru Tunçgenç oldu.

Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, Tunçgenç ailesini hız farkının anlatıldığı 'Fiber İnternet Deneyim Odası'nda ağırladı. Murat Erkan, Ebru Tunçgenç'e Turkcell Maxi IQ tablet ve Turkcell Maxi Pro5 akıllı telefon hediye etti. Tunçgenç ailesi ayrıca 1 yıl süreyle ışık hızında 1000 Mbps fiber interneti deneyimleyecek.

 

Erkan, 5 yıl önce başlatılan ve 1.8 milyar TL'ye ulaşan yatırımlar sonucunda 75 şehre değen 32 bin kilometrelik son teknoloji fiber optik altyapı inşa ettiklerini belirterek, "Türkiye'yi, dünyanın en hızlı interneti olan 1000 Mbps ile tanıştıran ilk operatör olarak, fiber interneti 12 şehirde 1 milyon 400 bin ev ve işyerinin kapısına kadar götürdük" dedi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi