Sprinkle

Sprinkle

Sprinkle, çeşitli engelleri bulmacalar çözerek aşmanız ve bir vinç üzerine yerleştirilmiş hortum ile tazyikli su kullanarak çıkan yangınları söndürmeniz gereken bir zeka oyunudur. Oyunun önizleme resmine aldanıpta bu çocuk oyunu deyipde ben oynamam demeyin. Oyun eğlenmek ve keyifli dakikalar geçirmek için birebir. Oyunda karakteriniz ile ilerledikçe bölümler zorlaşıyor ve oyun daha bir zevkli hale geliyor.

Sprinkle, tazyikli su püskürterek çeşitli engelleri aşmanız, çarkları döndürmeniz, tuzaklara takılmadan yangınları söndürmeniz gereken, fizik tabanlı bir oyun. Oyun giderek zorlaşan 72 seviyeden oluşmakta. Çeşitli nesnelerin size engel oluşturmaya çalışacağı bu oyunda suyunuzu idareli kullanmak zorundasınız, aksi takdirde elinizdeki stok tükenecek ve yeni müdahalelerde bulunamayacaksınız. Nekadar başarılı bir söndürme gerçekleştiriseniz bir sonraki bölüme daha fazla suyunuz kalıyor. 

Oyun hem Android hemde iOS işletim sistemli cihazlarda oynanabiliyor. iOS işletim sistemli cihazlar için iTunes, Android işletim sistemli cihazlar için Google Play'dan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aşağıda oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.  

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi