Sony'den bir Xperia daha!

Sony'den bir Xperia daha!
Sony Xperia akıllı telefon ailesini üstün Sony teknolojisine sahip Xperia SP ile genişletti.

Göz kamaştıran premium tasarımın yanı sıra üst düzey görüntüleme deneyimi sağlayan yüksek kaliteli ekran, 8 MP’lik hızlı çekim özelliğine sahip kamera, tek dokunuşla bağlantı sağlayan NFC teknolojisi ve batarya Stamina modu özellikleriyle Sony Xperia SP, kişiselleştirilebilir renkli aydınlatma seçeneği ile dikkat çekiyor.

 

Hem Parlak Hem Akıllı Telefon 

4.6 inçlik HD Reality Display ekranı ile kullanıcılarına keskin görüntü ve olağanüstü parlaklık sunan Xperia SP, aynı zamanda görüntülenen içeriğin türünü analiz ederek görüntüyü otomatik olarak ayarlayan en yeni Mobile BRAVIA Engine 2 teknolojisini barındırıyor. Mobile BRAVIA Engine 2 teknolojisi ile Xperia SP, kullanıcılarına yüksek kaliteli renk yönetimi ve gürültü azaltmaya yönelik gerçek zamanlı kontrast optimizasyonu da sunuyor.

 

Herkesin Rengi Başka!

Xperia™ SP, kullanıcılarına gelen arama ve kısa mesaj uyarıları için kişiselleştirilebilir renkli aydınlatma seçeneği sunuyor. Xperia™ SP kullanıcıları, bu aydınlatmayı en sevdiği müziğin temposuna uygun bir şekilde de ayarlayabiliyor.

 

Xperia™ SP’nin Öne Çıkan Özellikleri: 

 

• Mobile BRAVIA Engine 2 teknolojisine sahip süper parlak 4.6 inç 720p HD Reality Display

• İçeriğin TV’den görüntülenmesini veya müzik ile fotoğrafların diğer cihazlarla tek dokunuşla paylaşımını sağlayan NFC özelliği

• Gelen mesaj ve aramalara göre transparan şeridin rengini kişiselleştirilmesini sağlayan LED aydınlatma 

• Exmor RS, HDR ve Superior Auto özellikli 8 MP kamera

• Batarya Stamina mod ile arttırılmış pil ömrü

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi