Siri sadece Iphone 4S için

Siri sadece Iphone 4S için
Apple yeni cihazı Iphone 4S de bulunan ve bir çok insanın hayranlıkla ve ilgiyle incelediği Siri uygulaması

Apple yeni cihazı Iphone 4S de bulunan ve bir çok insanın hayranlıkla ve ilgiyle incelediği Siri uygulaması sadece IPhone 4S özel olacağını bir kez daha açıklamak zorunda kaldı. 

Belkide bu açıklamanın yapılmasına internette son zamanlarda dedikodusu dolaşan, IPhone un önceki versiyonlarında da Siri uygulamasının ilerde gelebileceğine dair söylentilerdi. 

Önceki cihazlarla yeni IPhone 4S arasında donanım olarak çok ciddi farklılıklar olmamasına rağmen (en azından önceki modeller Siri yi çalıştırabilecek kadar güçlü donanıma sahipler) Apple ın, Siri yi yalnızca IPhone 4S için kalacağını açıklaması, satışlarında bir düşüş istememesinden kaynaklanıyor gibi düşündürtüyor bize.

Sizce bundan sonraki Apple cihazlarında nasıl farklılık olacak ? Bundan sonra da Apple acaba cihazlara özel uygulamar yaparak mı ayakta kalmayı düşünüyor ?

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi