Siri artık bir termostat kontrolcüsü

Siri artık bir termostat kontrolcüsü
Siri artık bir termostat kontrolcüsü :)

Apple Siri uygulaması hakkında gün geçmiyorki hacker ların tarafından yeni kontrol fonksiyonları ortaya çıkmasın. Meraklı hackerın bir tanesi Siri protokolünü aşarak Siri yi bir termostat kontrolcüsü haline getirdi :). Tabi bu bizlerin evdeki ya da ofislerimizdeki termostatları kontrol edebileceğimiz anlamına gelmiyor :) Kullanabilirsek de aslında fena olmazdı yerimizden kalkmadan Siri bizim istediğimizi hemen yapıverirdi.

Siri üzerinden gelecekte artık bizi nelerin beklediğini izleyip hep beraber görücez ve bu bekleyişimiz çok da uzun sürmeyecek.

 Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi