Sıra geldi Galaxy Note 3'e!

Sıra geldi Galaxy Note 3'e!
Galaxy S4'ün ardından en çok beklenen Galaxy modeli Note 3'ten iyi bir haber geldi!

Samsung, Galaxy S4 satışlarında bir düşüş görüldüğü iddiaları üzerine endişelenmeye başlayan mağaza ve yatırımcıları rahatlatacak bir açıklama yaptı: Firmanın en çok beklenen modeli olan Galaxy Note 3, Ağustos ayından itibaren ön siparişe açılacak.

 

Eğer Samsung geçtiğimiz yıllarda gözlemlediğimiz şekilde davranırsa yeni devasa Galaxy ile Eylül ayında Berlin'de düzenlenecek olan IFA etkinliğinin hemen öncesinde tanışacağız. Bu da firmadan gelen açıklamada neden Ağustos ayına işaret edildiğini açıklıyor. Samsung yatırımcıları ve mağazaları rahatlatmak için yayınladığı raporda, S4 Zoom ve S4 Mini'nin de satışların toparlanmasına katkı sağlayacağını belirtiyor.

 

Galaxy Note 3'e ait olduğu iddia edilen birkaç kare internete düşse de, teknik özelliklerine ilişkin henüz neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. Cihazın en az 5,7 inç boyutlu bir ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. Cihaz etrafında biçimlenen diğer söylentilere bakılırsa esnek bir malzemeden üretilecek olan Note 3, 1.080p çözünürlüğe sahip olacak. Kimileri cihazın sekiz çekirdekli Exynos 5 Octa işlemciye sahip olacağını iddia ederken başkaları Samsung'un Qualcomm Snapdragon 800 kullanacağına kesin gözüyle bakıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi