Sevdiklerinize teknolojik hediyeler!

Sevdiklerinize teknolojik hediyeler!
Doğum günü, evlilik yıl dönümü, yılbaşı vs. gibi günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok seçenek...

Doğum günü, evlilik yıl dönümü, yılbaşı vs. gibi günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yeni akıllı telefonlar, tablet ve oyunlar mağaza raflarında birçok seçenek ile yer almaktadır. 
Yapılan araştırmalara göre özel günlerde yapılan harcamalarının üçte ikisini tablet, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar gibi elektronik, özellikle de kablosuz cihazlar oluşturmaktadır. Geçen yıl dünya genelinde insanlar aylık gelirinin yüzde 6'sını elektronik cihazlara harcamıştır.
Apple iPhone 4S hediye edilmek istenen ürünlerin en başında gelmektedir. Ancak Android tarzı ile gelişmiş Samsung Galaxy Nexus, Motorola Droid RAZR ve HTC Rezound'da tercih edilen diğer ürünlerdir.
Bu arada, oyun hayranları için için hediye düşünüyorsanız Modern Warfare 3, Gears of War 3, Madden NFL 12, Assassin Creed: Revelations, Batman: Arkham City ve Call of Duty oyun meraklılarının en çok ilgi gösterdiği oyun türlerdir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi