Sessiz sedasız 10 milyon!

Sessiz sedasız 10 milyon!
S3 ve iPhone 5 gibi üst düzey ceplerin dünyasında kimsenin beklemediği başarı bakın kimden geldi.

Optimus G ve Nexus 4'ün, LG'nin yeni dönem gözdeleri olduğu açık ama daha alçakgönüllü bir çizgiye sahip olan L-Series, büyük bir başarıya imza atmış durumda ve şirket, onlarla ne kadar övünse azdır. Çünkü, ufacık L3'den 4.3 inç'lik L7'ye kadar farklı özelliklerde telefonlar barındıran L-Serisi, dünya çapında 10 milyon adet satıldı.

 

 

Firma bu başarısının ardında, bazı rakip firmaların aksine, her kullanım için tek bir telefon anlayışından uzak bütçe dostu telefon yaratmış olmasının yattığını düşünüyor. Bu değerlendirmenin doğruluğu tartışılır ama pazarın hesaplı telefon diliminde bu tür bir başarıya çok sık rastlanmadığı da açık. LG, yakaladığı bu başarıyla, akıllı telefonların başarılı olmak için illa ki üst düzey modeller olmak zorunda olmadığını bir nevi ispatlamış durumda.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi