Samsung'dan ''Rex'' telefon!

Samsung'dan ''Rex'' telefon!
Samsung Rex serisi ceplerini tanıttı.

Samsung'un Rusya, Hindistan, Brezilya ve Çin için ürettiği yeni Rex serisi cepler tanıtıldı. Samsung'un "Smart Feature Phone" olarak adlandırdığı telefonlar, standart ceplerle akıllı cepler arasında yer alıyor.

 

Avrupa pazarına girmeyecek olan yeni REX 60, REX 70, REX 80 ve REX 90, Nokia'nın Asha serilerine rakip olacak. Dört cepte oldukça basit işlevlerle sunulmasına rağmen dokunmatik ekranlara sahipler. REX 60'ın dışındaki REX'lerin ekranları, kapasitif dokunmatik teknolojisini kullanıyor.

 

Samsung'un TouchWiz kullanıcı arayüzünü temel alan Java tabanlı bir işletim sistemi kullanan REX'ler, Twitter ve Facebook entegrasyonuna sahip. 10 Gameloft oyununun yüklü olarak sunulduğu cepler, çift SIM slotuna, 1MP'den 3MP'e kamera çözünürlüklerine sahipler. REX 80 ve REX 90'da Wi-Fi ağlarına bağlanma işlevi de bulunuyor.

 

Gelişmekte olan piyasalara sunulacak olan Samsung Rex'lerin fiyatları 60-90 Euro arasında değişiyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi