Samsung Galaxy Mega!

Samsung Galaxy Mega!
Samsung Galaxy Mega'lar resmiyete kavuştu!

Samsung'un şimdiye kadarki en büyük ekranlı cepleri olan Galaxy Mega çiftlisi, resmi olarak doğrulandı.

 

6.3 inç'lik ve 5.8 inç'lik Galaxy Mega'lar, önümüzdeki ay Avrupa'da satışa sunulmaya başlanacak. Cebin 6.3 inç'lik sürümü "HD ekran" ile geliyor ve dört çekirdekli 1.7GHz işlemciye, Android 4.2'ye ve 8 megapiksel kameraya sahip. Air View, Multi Windows, Pop-up Play gibi Samsung'a özel işlevler de ceplerdeki yerini almış.

 

Galaxy Mega 6.3, 3.200mAh'lik bir pile sahip ve depolama alanı 64GB'a genişletilebiliyor. Cihazın, 8GB ve 16GB'lık depolama alanı seçenekleriyle sunulacak.

 

LTE sürümü bulunmayan Galaxy Mega 5.8 ise 6.3 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Çözünürlüğü qHD (960x540) ile biraz daha düşük olan Mega 5.8, 1.4GHz çift çekirdekli işlemciye, aynı 8 megapiksel kameraya sahip. Mega 5.8'in sadece 8GB'lık bir modeli bulunacağı söyleniyor.

 

Cihazların fiyatları hakkında şimdilik bir bilgi mevcut değil.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi