Sahte arama ve SMS uygulaması

Sahte arama ve SMS uygulaması
Sıkıcı durumlardan kaçmak için sahte arama ve SMS metinleri ayarlayabilirsiniz...

Umutsuzca bir kaçış aradığınız sıkıcı bir toplantı veya sosyal ortam varsa telefonunuza ayarlayacağınız sahte aramalar ve mesajlar ile bu ortamlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Fake Call & SMS uygulaması size istediğiniz zaman sahte arama ve sms gelmesini sağlıyor. Uygulamayı Android Market'den buraya tıklayarak ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra istemediğiniz ortamlardan kaçış planlarınızı aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

Adım 1: Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi uygulamayı çalıştırın.

Adım 2: Caller ID alanına sizin sahte arama veya mesaj istediğiniz kişinin numarasını girin. İsterseniz Pick butonuna basarak telefon rehberinden birisini de seçebilirsiniz.

Adım 3: Sizi arayacak olan sahte kişiye bir ad verin. Eğer telefon rehberinizden birini seçtiyseniz burası otomatik olarak doldurulacaktır.

Adım 4: Şimdi de sahte aramanın ne zaman geleceğini ayarlayın. İstediğiniz tarih ve saati seçerek sahte aramayı telefonunuza proglamlayın.

Sahte arama gibi isterseniz kendinize sahte SMS mesajları da gönderebilirsiniz. Uygulamayı biraz kurcalayarak kendinize fayda getirecek hale getirebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi