Profesyonel mouse Genius Deathtaker

Profesyonel mouse Genius Deathtaker
Genius’un oyuncular için tasarladığı yeni özel DeathTaker yer aldığı GX serisinin en son üyesi olan bir profesyonel oyuncu faresi.

Online oyunlarda rakip tanımamanızı sağlamak için ürünü her koşul için farklı şekilde ayarlayabiliyorsunuz.DeathTaker’da yer alan hız aşırtılmış SG Core ii motoru sayesinde oyuncular cihazın dpi seviyesini 100 ile 5700 arasında değiştirme imkânına sahipler. Yüksek hızlı işlemci ve tümleşik bellek ile makro ayarları oyunların duraksamasına neden olmuyor, 1ms’lik tepki süresiyle oyuncular takılma yaşamıyor ve altın kaplama USB bağlantısı sayesinde sinyalde hiç bozulma olmuyor.Tıklama hissi MMO ve RTS oyuncuları için özel olarak geliştirilen DeathTaker, 8 milyon tıklama ömrü vaat ediyor. Her biri 4,5 gram olan ağırlıklar ile oyuncular DeathTaker’ı kendi isteklerine göre ayarlayabiliyor.DeathTaker, kullandığı Scorpion UI ara yüzüyle oyuncuların tuş atamaları yapmasını ve makro ayarlamasını çok kolay bir hale getiriyor.Kullanıcılar 55 tuşa kadar ayarlama yapabiliyor. Gelişmiş ayarlar sayesinde farenizin performansını artırabilir, Light Option ile 16 milyon farklı renkle farenizi aydınlatabilirsiniz.MMO ve RTS oyunları için özel olarak tasarlanmış olan DeathTaker özel yapısı sayesinde çok rahat bir kavrama ve rahatlık sunuyor.Oyun tutkunlarının bir numaralı tercihi, profesyoneller için tasarlanmış olan DeathTaker ile hiçbir oyunda rakip tanımayacaksınızFiyatı ise : 170-200 TL arasında değişebilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi