Powercam ile bir çok efekt elinizin altında

Powercam ile bir çok efekt elinizin altında

Fotoğraflara efekt vermek özellikle de instagram hayatımıza girdiğinden beri vazgeçilmezlerimiz arasında. Fotoğraf çekerken içinizdeki sanatsal kişiliği güzel efektler ile bulmanız Powercam ile çok kolay. Üstelik uygulama ücretsiz. Powercam normal çekim hariç size 55 farklı efektte çekim yapma fırsatı sunuyor. Burada bu efektlerin neler olduğuna değinirsek işin içinden çıkamayız fakat bazıları gerçekten çok ilginç. Uygulamada ne yazık ki video çekimi için efekt kullanamıyoruz. Ayrıca fotoğraflarda kısmen efekt'te yapabiliyorsunuz bu şekilde tüm resim yerine bir kısmı üzerinde çalışarak farklı sonuçlar alma durumu. Örneğin çekimizin asdece orta kısmına istediğiniz efekti verebilirsiniz.Ayarlar kısmında da birkaç basit ayar koymak yerine biraz önce söylediğimiz kısmi seçim gibi küçük detayları koyarak yarı profosyonel bir hal vermişler. Son olarak güzel bir şekilde çektiğiniz fotoğraflarında üzerinde çerçeve gibi küçük ayarlar yapabilir dahada şekillendirebilir. twitterde ve youtube de paylaşımda bulunabilir, kendinize mail atabilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi seviyor ve telefonunuzun bu özelliğinin hakkını veriyorsanız tam size göre bu uygulama.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi