Penguen :)

Penguen :)

Onbinlerce takipçisi olan Penguen dergisi iphone uygulamasını çıktı. Öncelikle uygulamanın diğer mizah dergilerine hatta hala telefonlara yönelik uygulama yazmayan tüm dergilere öncülük etmesini istediğimizi belirtmeliyiz.

Uygulamayı indirerek düzenli olarak günlük karikatürleri takip edebiliyorsunuz. Üye olursanız ise son haftanın ve geçmiş 11 sayısına ulaşabiliyorsunuz. Penguen nin düzenli olarak her hafta almanın maliyeti ise haftalık 1.5 TL yeni gazete bayii fiyatı olan 1.75 TL den daha ucuz :) . Bu şekilde penguen i heryerde okuyacak istediğinizde geçmiş bölümleri takip edecek dergiyi yanınızda taşımak derdinden kurtulacaksınız.  Üyelik telefon numarası Turkcell faturanıza yansıyan bedeli aylık olarak ödeyebilirsiniz. PENGUEN yazıp 5221 e gönderip gelen mesajada EVET diyerek üyeliğinizi başlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi