PDF dosyalarını Word'a çevirmek

PDF dosyalarını Word'a çevirmek
PDF dosyalarını ve tarayıcıdan alınmış image dökümanları saniyeler içinde Word'a dönüştürün

ABBYY FineReader, PDF dökümanlarını, dijital kamera görüntülerini, tarayıcılardan taratılan belgeleri kullanıma hazır ve değiştirilebilir dökümanlara dönüştüren, iş profesyonelleri için yaratılmış, akıllı PDF dönüştürücü ve döküman uygulamasıdır. Uyabilen Döküman Tanıma Teknolojisi'nin yarattığı devrim sayesinde, FineReader, dökümanın formatını, mantıksal yapısını, sayfa düzenin tamamen koruyan ve yüksek doğruluk sağlayan ilk OCR uygulamasıdır. Bu yüksek teknoloji, sonuç odaklı yeni ara yüzü sayesinde daha kolay ve hızlı, elektronik döküman üretir. Program bilgisayarınızda yüklü değilse buraya tıklayarak uygulamanın deneme sürümünü indirebilir ve bilgisayarınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

Uygulamanın menü kısmı yukarıdaki resimde görülmektedir. Eğer içerisinde Türkçe karekter bulunan döküman çevirecekseniz dil seçeneklerinden Tükçe'yi seçmeyi unutmayın. Çünkü Türkçe seçilmediği zaman Türkçe karakterler bozuk şekilde çevriliyor ve buda muhtemelen işinize gelmez.

File menüsünden yada sürükleme yöntemi ile pdf yada image dosyalarını uygulamaya aktardıktan sonra Read butonuna basarak karakterlerin elektronik hale gelmesini sağlarsınız. Sağ tarafta bulunan MS Word seçeneği ile de taranan tüm dökümanı tek bir Word dosyasına aktararak işleminizi tamamlayabilirsiniz.  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi