Nostalji oyun yeni grafikler

Nostalji oyun yeni grafikler
Uçağınızın kuş bakışı ilerlemesi ile tank ve düşman uçakları ile savaştığı oyunların bir benzerini hayatınızda en az 1 kere oynamışsanız bu oyunu oynamalısınız.

Daha önce küçüklüğümüzde özellikle de atari salonlarında oynadığımız nostalji oyunumuzdan bahsetmiştik. ifighter 1945 ise bu oyunda oynadığımız gibi aynı mantığa dayanıyor her bölümde kuşbakışı kontrol ettiğiniz uçağınız ile düşman hatlarını dağıtmaya çalışıyorsunuz.  Bu bazen bir düşmman tankı, bazen bir düşman uçağı veya çok büyük bir düşman savaş gemisi olabiliyor.Daha önce size tanıtımını yaptığımız oyuna göre çok daha yüksek dörüntü kalitesine sahip bu oyun. Ücretsiz versiyonunda standart uçaklarla başlıyorsunuz bir bölüme kadar bu oyun için standart uçaklar yetsede bazı bölümlerde daha gelişmiş uçaklara ihtiyacınız oluyor. Oyun sırasında da takviye silah çeşitleri mevcut açıkçası bence çok daha fazla tür silah olması gerekli idi silah türleri ne yazık ki bir elin parmaklarını bile geçmeyecek sayıda.  Andorid ve ios içinde hazırlanmış bir oyun olan  ifighter 1945 kurgusuve  müziği ile oldukça zevkli bir oyun. Oyun için söyleyebileceğim tek kötü özellik bölümler biraz çabuk zorlaşıyor. Belki de bunu sizin ücretli versiyonu almanız için yapmışta olabilirler.

ifighter 1945
ifighter 1945
ifighter 1945
ifighter 1945
ifighter 1945

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi