Motorola'dan 3 yeni Droid!

Motorola'dan 3 yeni Droid!
Cep devi, büyük tanıtıma bir hafta kala 3 Android canavarını aynı anda ortaya çıkardı!

Google ve Motorola'nın ortak ürettiği Moto X'in tanıtılmasına daha bir hafta var ancak Motorola, Verizon üzerinden satacağı yeni Droid ceplerini ortaya çıkardı.

 

Mobil sağlayıcı Verizon'a özel cepler, aynı zamanda Motorola'nın Droid serisinin yeni üyeleri niteliğindeler. Yeni Droid Mini, Droid Ultra ve Droid Maxx için şu an itibariyle Verizon'un web sitesi üzerinden ön sipariş vermek mümkün. Droid Ultra ve Maxx, 20 Ağustos'tan itibaren Verizon mağazalarında satışa sunulacakken, Droid Mini'nin gelmesi 29 Ağustos'u bulacak.

 

Üç yeni cep de DuPont Kevlar fiber yekpare tasarıma sahip ve 10 megapiksel arka kamera, 1.7GHz çift çekirdekli işlemci, 2GB RAM ile geliyorlar. Droid Mini 4.3 inç'lik bir ekrana ve 16GB depolama alanına, Droid Ultra 5 inç'lik bir ekrana ve 16GB depolama alanına sahip.

 

Pil ömrüne önem veren kullanıcıların tercihi olmayı bekleyen Droid Maxx ise 3.500mAh kapasiteli pili ile Motorola'ya göre 48 saat pil ömrü sunabiliyor. Droid Maxx, 32GB'lık depolama alanıyla geliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi