Motorola hissedarlarından birleşmeye onay!

Motorola hissedarlarından birleşmeye onay!
Motorola Mobilite hissedarları, ezici bir çoğunlukla Google ile birleşmeyi kabul etmişlerdir.

Motorola Mobilite hissedarları perşembe günü yaptıkları toplantıda Google ile birleşmek için yeşil ışık verdi.

Hatırlanacağı üzere Google, Ağustos ayında Motorola'yı 12,5 milyar dolara satın alacağını açıklamıştı. Perşembe günü yapılan toplantıda Motorola Mobilite hissedarlarının neredeyse tamamı (%99) Google ile Motorola Mobilite'nin birleşmesini kabul etti. Motorola Mobilite Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Sanjay Jha, müşterilerine ve iş ortaklarına sağlayacakları yeni fırsatlar getirmek için Google ile çalışmak için sabırsızlandığını vurguladı. Google ve Motorola Mobilite akıllı telefon ve mobil işletim sistemleri ile dünya pazarında 1 numara olmayı hedefliyor.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi