Moto X’in videosu sızdı!

Moto X’in videosu sızdı!
Google tarafından satın alınan şirketin yeni modelinin videosu internete düştü.
Google tarafından satın alınan Motorola’nın yeni modeli Moto X’in geçtiğimiz hafta internete sızdırılan fotoğraflarının ardından bu sefer de tanıtım videosu ortaya çıktı.
 
Moto X hakkındaki söylentilerden biri cihazın sürekli olarak ses komutlarını algılıyor olabilmesiydi. Videoya göre bu söylenti doğru gözüküyor.
 
MOTO X TANITIM VİDEOSU İNTERNETE SIZDI
Bununla beraber bildirimler ile ilgili de farklılıklar göz çarpıyor. Birçok telefonda herhangi bir bildirim geldiği zaman üst taraftaki LED ışığı yanıp sönerken Moto X’te bildirim ekranda beliriyor. Ekrandaki bildirim ikonu gelen bildirimin türüne göre (mesaj, Facebook, Twitter, diğer) değişiyor.
 
Fiyatı hakkında bil bilgi olmayan cihazın yakın zamanda tanıtılması ve piyasaya sürülmesi bekleniyor. 
 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi