Modern Warefare'de lider değişti

Modern Warefare'de lider değişti
MegaUpload'ın kurucusu Kim Schmitz 'Kim Dotcom' yakalanınca liderliğinden oldu.

MegaUpload'ın kurucusu Kim Schmitz geçtiğimiz günlerde FBI tarafından yakalanmış ve pek çok arabasına el konulmuştu. FBI'ın en çok aranan korsanları listesinde üst sıralarda bulunan Kim Dotcom pek çok telif hakkını ihlal etmek ve bu dosyaları paylaşmakla suçlanmakta.

Kim'i üzecek bir başka durumda Call of Duty: Modern Warrfare 3'teki MEGARACER adıyla elinde tuttuğu liderliğinin, Arazos adlı kullanıcı tarafından ele geçirilmesi olsa gerek. Gerçek anlamda bir Modern Warfare 3 ustası olan MEGARACER 9.05 milyon puana sahip. Arazos  9.09 milyon puan, 181,800 öldürme ve 63,418 ölme ile öldürme/ölme oranı 2.87, MEGARACER  180,980 öldürme ve 86,241 ölme ile 2.10 öldürme/ölme oranına sahip.

Kim Schmitz'in kefalet isteği reddedilmişti ancak hakkındaki suçlamalardan aklanıp, 1. tekrar alabilecek mi bunu zaman gösterecek ancak bu gerçekleşirse MEGARACER ve Arazos arasındaki oyun izlenmeye değer olacaktır. Bu arada küçük bir hatırlatma Modern Warfare 3'ün yeni haritası bugün yayınlanıyor.

Ve sahne MEGARACER'da....

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi