Microsoft photosynth

Microsoft photosynth

Microsoft tarafından iOs işletim sistemli mobile cihazlar için geliştirilen bu uygulama ile çok başarılı geniş açılı fotoğraflar çekebilirsiniz. 

Fotoğraf çekimine başladıktan sonra ilkkarden itibaren kamerayı istediğiniz yöne hareket ettirdikçe ekrandaki çerçeve yeşil olacak ve bir sonraki kareyi otomatik olarak çekecek. Sadece panoramik değil istediğiniz kadar geniş açılı bulunduğunuz noktadan itibaren gördüğünüz kadar alanı birleştirebilirsiniz. 

Siz bitirme tuşuna basmadığınız sürece 360 dereceye kadar fotoğrafı çekebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafı uygulamada animasyon olarak görebiliyorsunuz isterseniz panoramik olarak fotoğrafı galeriniz kaydedebilir ya da internette paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki videodan kullanımı daha iyi anlayabilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi