Logitech'ten iPad, iPhone ve Mac'i kontrol edebilen solar klavye

Logitech'ten iPad, iPhone ve Mac'i kontrol edebilen solar klavye
Logitech güneş enerjisiyle çalışan, Mac, iPad ve iPhone'ları kontrol edebilen yeni klavyeyi piyasaya sundu.

Logitech Wireless Solar Keyboard K760 Apple'ın üç önemli platformu Mac, iPad ve iPhone'u kontrol edebilme yeteneğine sahip. Herhangi bir ekstra işlem yapmadan ya da diğer cihazlarla bağlantıyı kesmeden cihazlar arasında geçiş yapmak tek tuşla mümkün. Kolay geçiş imkanı sunan Bluetooth bağlantısı sayesinde klavyenizi aynı anda üç cihazla eşleştirebilir ve tekrar bağlanmanıza gerek kalmadan aralarında tek tuşla hızlı geçiş yapabilirsiniz. Böylece Mac’te yazı yazarken tek bir tuşla kolayca iPad’inize ya da iPhone’unuza geçebilirsiniz.

Ürünün güneş panelleri sizi pil değiştirme derdinden kurtarıyor. Kendi kendini şarj eden klavye güneş enerjisiyle de şarj oluyor. Böylece dışarıda da kullanım imkanı sunuyor. 

Ürün ABD ve Avrupa'da bu ay içinde 80 dolar fiyatla satışa sunulacak. Logitech Kablosuz Solar KlavyeK760’ın önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa sunulması ve Türkiye için tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 235 TL (KDV Dahil) olması bekleniyor.

Temel Özellikler

Kolay-geçişli Bluetooth: Klavyenin cihazlar arasında kolay geçiş yapmasına imkan sunanBluetooth bağlantısı sayesinde, Mac’inizde yazı yazarken, iPad’inize veya iPhone’unuza geçip yazı yazmak çok kolay.

Işık enerjisiyle çalışan klavye: Pillere veda edin. Kablosuz klavye, loş ışıkta ve ampul ışığında, aynı zamanda iç mekan ve dış mekan her ışıkla çalışabilir. Şarjı tam doluyken tamamen karanlık bir ortamda en az üç ay çalışır.

Şık tasarım: İnce ve minimalist tasarıma sahip olan Logitech Wireless Solar Keyboard K760, Command, Brightness, Eject gibi tüm Mac tuşlarınıda barındırır.

İyi hissettiren yazı yazma deneyimi: Klavyenin eşsiz Logitech iç bükey ana tasarımı, Apple cihazınızda hızlı, sessiz ve çok daha rahat yazı yazmanızı sağlar.Sanal ekran klavyesinde yazmaktan çok daha konforlubir deneyim sağlar.

Çevre dostu: PVC kullanılmadan üretilen K760, tamamen geri dönüştürülebilir kutusu ile tam bir çevre dostu.

Sistem Gereksinimleri

• Mac OS® X 10.5 (Leopard) veya daha yüksek sürümü (yalnızca Intel)

• iPad veya iPhone iOSTM 4.0 veya daha yüksek sürümü

• Güneş ışığından ve/veya iç mekan aydınlatmasından ışık kaynağı

• İnternet bağlantısı (yazılım yüklemesi için)

Ürün Özellikleri

• Boyutlar (L x W x H): 293mm x 164mm x 8mm (ayakları ile : 16.2mm)

• Ağırlık: 500g

Garanti

• 3 yıl sınırlı donanım garantisi

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi