Logitech'den su geçirmez klavye!

Logitech'den su geçirmez klavye!
Logitech'in yeni ürünü olan yıkanabilir klavye K310 tanıtıldı. K310, su ile temas halinde arızalanmıyor.

Çocukları olanlar, muhtemelen iş yerinde masa üstünde yemek yiyenler klavye ve yiyeceklerin iyi bir ikili olmadığını bilirler.

 

Düzenli temizlenmezse klavyeler kırıntı dolu ve zamanla yapışkan bir hal alır.

 

Gazlı toz alıcı bezler ve elektronik klavye kılıfları bir yana dursun, klavyeyi sterilize etmenin çok da kolay yolları yoktur.

 

Kullandığınız Logitech klavyelerine göre görünürde bir farkı olmayan klavyenin en önemli özelliği suyla temas halinde arıza çıkarmıyor olması.

 

İsterseniz lavaboda durulayın ya da ıslak bir bezle silin.

 

Klavye, suya 11 metre derinliğine kadar sokulabiliyor ve kolayca kuruyor.

 

Windows XP, Windows 7 ve Windows Vista yazılımlarına uyumlu olan K310 klavye, ABD'de ağustos ayından itibaren satışa sunulurken, Avrupa'ya ise Ekim ayında gelmesi bekleniyor.


Temel Özellikler

• Yıkanabilir: Logitech® Washable Keyboard K310 su ile kolayca temizlenir ve kurur. 28 cm derinliğe kadar suda yıkanabilir ve hızlı kuruma için arkasında su tahliye kanalları bulunur.

 

• Ultra dayanıklı yapı:  Logitech® Washable Keyboard K310, uzun süre sonra bile yeni gibi görünmesi ve çalışması için tasarlanmıştır. Lazer baskı ve UV kaplama sayesinde tuş karakterleriyıkanmaya ve vuruşlara dayanıklıdır.

 

•  Kullanışlı ve şık görünümlü: Rahat bir yazma deneyimi sunanK310, şık ve ince tasarımı ile de dikkat çekiyor.

 

• Tak ve çalıştır kolaylığı: Logitech® Washable Keyboard K310’u kutusundan çıkarttığınız gibi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir yazılım gerektirmez.

 

• Zaman kazandıran kısayollar: Tek bir tıkla en çok kullanılan12 uygulamaya ulaşabilirsiniz.

 

Sistem Gereksinimleri 

• Windows® XP, Windows Vista® ya da Windows® 7 

• USB girişi

 

Logitech Washable Keyboard K310’un Ekim 2012’de Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı 100 TL (KDV Dahil)

 

Klavyeyle ilgili kısa bir tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi