Kitap almanın en kolay yolu

Kitap almanın en kolay yolu

İnternetin en çok kitap satan adresi olan kitapyurdu.com'un ios üzerinden ki uygulaması site kadar kullanışlı. Öncelikle belirtmeliyim ki bu kadar geniş bir kesime hitap eden bir sitenin uygulamasının android te şu an bulunmaması bence büyük bir eksiklik.

Uygulama girişinden Yeni çıkanlar ile Çok satanlar sizi karşılıyor. Haricinde kampanyada olan kitapları görebilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliğinin ise arama kısmında kitabın tam adını hatırlamasanız bile size seçenekleri sunuyor olması. Sistem alışverişin tamamlanması aşamasında ise sizi siteye yönlendiriyor. Kısaca artık kitap almak için bilgisayar başında bile olmanıza gerek yok.

Uygulama kitap almanın dışında bir kitapçıda ki kitabı elinize aldığınızda kitap hakkında detaylı bilgi ve hatta yorumlara ulaşma konusunda çok faydalı. En son aldığım kitabında yorumlarını buradan okuyarak aldığımı belirtmek isterim.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi