Kingston'dan kablosuz depolama!

Kingston'dan kablosuz depolama!
Kingston Wi-Drive ile tablet ve akıllı telefonlar için kablosuz depolama imkanı.

Birkaç ay önce Seagate GoFlex Satellite tabletler için depolama amacıyla bir harici disk geliştirmişti. Fakat Kingston'un çıkarmış olduğu Wi-Drive ile sabit disk tanımı oldukça uzak klacak. Kingston daha az depolama alanına sahip ancak taşıması kolay bir ürün sunuyor.
Kingston Wi-Drive dahili Wi-Fi bağlantısı ile akıllı telefon ya da tabletlere sığmayan bilgileri depolayarak yanınızda taşıma imkanı sağlıyor. Oldukça ince ve hafif bir sürücü. Seagate gibi harici olmasına rağmen beraberinizde taşımak için Seagate'den bir hayli avantajlı. Birçok akıllı telefon ve tablet sınırlı bir miktarda veri saklayabiliyor ki bu da 16 GB ya da 32 GB boyutlarında genellikle.
Kingston Wi-Drive 0,4 inç büyüklüğünde. Çok küçük olması nedeniyle çantanızda ya da cebinizde çok az yer kaplayacak. Cihazın üzerinde küçük bir logo var. Veri aktarılırken bir ışık yanıp sönmekte.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi