iPhone’unu getir, Galaxy Tab 2 tabletini götür

iPhone’unu getir, Galaxy Tab 2 tabletini götür
Samsung, ''iPhone modelli cep telefonunu getir, yerine yeni bir Galaxy al'' kampanyasını duyurdu!

Güney Kore merkezli Samsung’dan Apple’ı kızdıracak bir kampanya. Kampanyaya göre Apple’in iPhone modelli bir akıllı telefonu getirene yeni bir Galaxy modeli veriyor.

 

Samsung ile Apple arasındaki patent davalarının savaşı gittikçe kızışıyor. Geçtiğimiz haftalarda ABD’de Samsung Apple’dan büyük bir darbe yemişti. Buna cevap olarak Samsung sürpriz bir kampanya başlattı.

 

Samsung, yeni duyurduğu amiral gemilerinden Galaxy S 3 ve Galaxy Note 2 modellerine satın alan kullanıcılarına eski cihazlarını yükselterek tablet sahibi olmak isteyenler, ellerindeki cihazı iade etmek kaydıyla ücretsiz olarak Galaxy Tab 2′ye geçiş yapabilecek.

 

Hangi Samsung’a sahip olacağınız, hangi cihazınızı değiştirmek istediğinize göre değişiyor. Bir Samsung Galaxy S II veya iPhone 4 ile bir Galaxy Tab 2 7.0′ı ücretsiz olarak değiştirebiliyorsunuz. iPhone 4S’inizi ise Galaxy Tab 2 7.0 veya Tab 2 10.1 ile takas edebiliyorsunuz. Değiştirmenize izin verilen telefonlar şimdilik bu kadar, ancak Samsung yakın gelecekte yeni seçenekler ekleyeceğini söylüyor.

 

Bu değişime sahip olmak için İngiltere’de yaşamanın yanında, telefonunuzun çalışır durumda olması ve en az 16 yaşında olması gerektiğini de belirtelim. Ayrıca değiştirme kampanyası 10 Eylül‘e kadar devam edecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi