iPhone iStanbul

iPhone iStanbul

Iphone İstanbul iphone sahiplerinin günlük hayatta iphone'u takip etmeleri için bir uygulama. Takipten kastımız iphone haberleri, ipuçları, ürünler gibi bazı alt grupları için güncel bilgi sunuyor. Uygulama 22 Aralık tarihinde güncellenmiş ve çıktığı 2011 başlarından beri çok hızlı bir yükselişe geçmiştir. Haberler iphone haberleri ve ipuçları iphone ipuçları olarak açıkçası nette ve başka uygulamalarda benzerleri var. Fakat uygulamanın en önemli özelliği ürünler kısmı. Yeni sayılacak bir uygulama olduğu için şu an içerisinde çok ürün bulunmayan bu bölüm yakın zamanda dolmasını ve iphone,ipad vs gibi  ürünlerinin piyasasının buradan takip edebileceğimizi umuyoruz. 

Açıkçası ücretsiz olan uygulamayı sadece 2. el iphone alırken dikkat edilmesi gerekenleri okumak için bile indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi