iPhone 5S geliyor!

iPhone 5S geliyor!
iPhone 5 alanlar bu habere üzülecek!

Apple'ın iPhone 5'in ardından iPhone 5S üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü bir süredir haberlere konu oluyordu. Şirkete yakın bir kaynak ise iPhone 5S'nin üretimine Mart ayında başlanacağını ve Haziran ayında sunulacağını açıkladı.

 

Eylül ayında satışa sunulan iPhone 5'in üzerinden çok zaman geçmeden Apple bu kez iPhone 5S için kolları sıvadı. StreetInsider'ın haberine göre iPhone 5S'nin üretimine en geç Mart ayında başlanacak ve yine en geç Temmuz ayında raflardaki yerini alacak.

 

iPhone 5'in gelişmiş bir modeli olması beklenen iPhone 5S'de batarya ömründe kayda değer bir iyileştirmenin yapıldığı düşünülüyor. 4.8 inç'lik Retina ekrana sahip olması beklenen cihazın tasarımının ise iPhone 5'e göre radikal bir fark taşımayacağı tahmin ediliyor.

 

Apple'dan konuyla ilgili bir açıklama gelmezken, iPhone 5 satışlarından umduğunu bulamayan şirketin iPhone 5S ile tekrar kitleleri harekete geçireceğini söyleyebiliriz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi