iPad Mini'nin yarısı!

iPad Mini'nin yarısı!
Logitech yeni iPad mini için tasarladığı Logitech Ultrathin Keyboard Mini'yi tanıttı.

iPad mini’nin ince, şık ve hafif stiliyle uyumlu bir şekilde tasarlanan Logitech Ultrathin Keyboard mini, fotoğraf ve filmlerinizi düzenlerken, müzik dinlerken ya da yazı yazarken daha fazla kontrol ve yaratıcılık sunarak iPad uygulamalarını daha keyifle kullanmanızı sağlıyor.

 

İnce alüminyum kapağı ile iPad mini’nize tam uyum sağlayan Logitech Ultrathin Keyboard mini, güçlü entegre manyetik tutucularıyla iPad miniyi güvenli bir şekilde korur. Koruyucu klavyeyi ters çevirerek, geleneksel yazı yazma şablonunun yanı sıra ‘koplaya’ ve ‘yapıştır’ gibi sık kullanılan kısayol tuşlarına da sahip dahili Bluetooth EasyType klavyeyi kullanabilirsiniz. Dahili standı sayesinde ise iPad’inizi en uygun açıda tutabilirsiniz.

 

Logitech Ultrathin Keyboard mini’nin kapağını açtığınızda, hızlı on/off özelliği sayesinde iPad’iniz otomatik olarak açılır, kapadığınızda ise uyku moduna geçer. Koruyucu klavye üç ay pil ömrüne sahiptir.

 

Şubat 2013’de Avrupa ve Amerika’da satışa sunulacak olan Logitech Ultrathin Keyboard mini’nin tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 79.99 EUR olması bekleniyor. 

 

Temel Özellikler

 

Stil ve materyaller: Logitech Ultrathin Keyboard mini, şık tasarımıyla iPad mini’nize mükemmel uyum sağlarken, aynı zamanda korumanıza yardımcı olur.

Yazı yazma deneyimi: iPad mini’inizin ekranını içerik için kullanırken, kısayol seçeneklerini de içeren klavye tuşlarıyla yazı yazma deneyiminin keyfine varabilirsiniz.

• View stand ve ekran koruyucu: Logitech Ultrathin Keyboard mini, klavyesini kullanmadığınızda iPad’inizin ekranını korur ve dahili standı iPad mini’yi taşımanıza gerek kalmadan kullanmanızı sağlar.

Kusursuz sadelik: Akıllı manyetik tutucu sayesinde, güçlü entegre manyetik tutucularıyla iPad mini’nize güvenli bir şekilde tutturabilirsiniz.

Hızlı On/Off: Hızlı On/Off özelliği, kapağı açtığınızda iPad mini’inizi otomatik olarak açıp, kapadığınızda da uyku moduna geçer.

 

Sistem Gereksinimleri

• iPad mini

 

Ürün Özellikleri

• Boyutlar (U x G x Y): 140,7mm x 200 mm x 7,3 mm

• Ağırlık: 220 g

 

Garanti

• 3 yıl sınırlı donanım garantisi 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi