iOS 7 Beta 6 yayınlandı!

iOS 7 Beta 6 yayınlandı!
Apple'ın en son mobil yazılım sürümü olan IOS 7'nin final sürümünden bir önceki beta sürümü yayınlandı.

Bu beta versiyonunda Cloud sorunlarının çözümü, bazı iyileştirmeler, icon problemleri, beklenmedik öğe indirmeleri sorunları çözüldü. IOS 7 Beta 6 müzik kütüphanesin de beklenmedik sorun karşılaşılırsa profillerin sıfırlanmasının yararlı olacağı vurgulandı.

 

AirDrop da iyileştirmeler yapıldı. Not ile ilgili bazı eklemeler ve güncellemeler yapıldı. Not üzerinde yeni fontlar eklendi.  Diğer iyileştirmeler ise Passbook, Ağlar, Fotoğraflar, Siri, UIkit (Gelişmiş HTML5,CSS3 kütüphanesi), Hava durumu, Webkit motoru ve AirDrop'da WİFİ sorunları çözüldü.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi