Instagram'da çalışmak ister misiniz?

Instagram'da çalışmak ister misiniz?
Instagram sizi arıyor olabilir.

Google, Facebook ve Instagram gibi firmalar iş görüşmesi öncesi zeka testi uygulamaktadırlar. Bu testleri geçen kişilerle iş görüşmesi yapılmaktadır. Instagramın son testi gördüğünüz fotoğraf.

Fotoğraf bir kağıt kesme makinasından geçirilmiş ve karıştırımlış. İşte size meydan okuma tabi kabul ederseniz. Bu fotoğraf şeritlerini tanıyıp fotoğrafı eski haline getirecek bir script yazın. Dahası var meydan okumanın ilerisi şu bu yazdığınız scripte bir de bu şeritlerin boylarını tanımlayabilecek bir özellik ekleyin. Bunu yaparsanız Instagram'da iş göürşmesi hakkı kazanıyorsunuz.

Bu işi niyet edip Instgram ile iletişime geçenherkese Instgram bir soru gönderiyor bu soruya doğru cevap verirseniz Istgram T-Shirt'i kazanıyorsunuz.

Haberin detayı için tıklayın...

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi