İller arası mesafe ölçer

İller arası mesafe ölçer
İki şehir arasındaki mesafeyi öğrenebileceğiniz kullanışlı bir uygulama...

Arabanızla yolculuk ederken 'Acaba ne kadar sürer?' sorusu kabusunuz olmasın! Yanınızda Android işletim sistemli cihaz varsa Android Market'den indireceğiniz "İller Arası Mesafe Ölçer" uygulaması ile istedeğiniz iki nokta arasındaki uzaklığı öğrenebilirsiniz. Uygulamayı buraya tıklayarak ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Uygulama sayesinde iller arası mesafeleri, il merkezinden ilçeler arası uzaklıkları, yolculuğunuzun ne kadar süreceğini öğrenebilir, karayollarıyla ilgili bütün kuruluşların telefon numaralarına tek tuşla ulaşabilirsiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz iki nokta arası için yol haritasını da görüntüleyebiliryosunuz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi