İki yeni Galaxy cep daha!

İki yeni Galaxy cep daha!
Galaxy Pocket Neo ve Galaxy Star tanıtıldı!

Samaung yeni Android'li alt seviye cepleri Galaxy Pocket Neo ve Galaxy Star'ı resmi olarak tanıttı.

 

Her iki yeni Galaxy cep de 3 inç'lik QVGA TFT LCD ekrana, 2 megapiksel kameraya ve Android 4.1.2 işletim sistemine sahip. Samsung'un kendi geliştirdiği Nature UX ise mobil işletim sisteminin kullanıcı arayüzünü meydana getiriyor.

 

Galaxy Star 1GHz işlemciyle gelirken, Galaxy Pocket Neo 850MHz'lik bir işlemciye geliyor ve Samsung'a göre akıcı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. İki cihaz da 4GB'lık bir depolama alanı sunuyor ve bu alan, microSD ile 32GB'a genişletilebiliyor. Ceplerin özellikleri arasında çift SIM bağlama olanağı (çift SIM kartlı modellerde) da bulunuyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi