HTC'den bir canavar daha!

HTC'den bir canavar daha!
HTC Butterfly S'ten fotoğraf sızdı!

Son sızıntılar, HTC Butterfly S'in gerçeğe dönüşmek üzere olduğunu gösteriyor. Yeni cep, ilk Butterfly ile aynı ölçülerde gibi görünüyor. Ancak arkadaki hoparlör, öne alınmış.

 

HTC'nin cebin ön yüzüne çift hoparlör yerleştiren BoomSound teknolojisi, ilk olarak HTC One'da görünmüş, daha sonra Desire 600'de yer almıştı. Sızıntı, Butterfly S'in 5 inç'lik 1080p ekranını koruduğunu ve Sense 5 arayüzü ile geldiğini gösteriyor.

 

VR-Zone'un ortaya çıkardığı kareler dışında cep hakkında çok fazla şey bilmiyoruz. Bununla birlikte söylentiler, telefonun Snapdragon 600 işlemcisiyle çalışacağı yönünde. Cihazdaki kameranın da One'daki Ultrapixel teknolojisini kullanması bekleniyor.

 

HTC'nin Butterfly S hakkında 19 Haziran'daki özel etkinliğinde resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi