Hitman tekrar aramıza dönüyor!!!

Hitman tekrar aramıza dönüyor!!!
Agent 47 tekrar görev başında...

Hitman ile tanışmamız 2000 yılında Hitman: Codename 47 ilr gerçekleşti. O günden sonra eşi benzeri olmayan bir yer tuttu. Bu tarzda ve böyle bir hikayeye sahip az oyun vardır. En baştan anlatamayacağım kısaca siz bir deney ürünüsüznüz ve kiralık katilsiniz. Korkmayın kötü insanlara karşı kontratlar yapıyorsunuz. Kontrat diyorum çünkü oyunun senaryosunda pek sık kullanılan bir kelime bu. Danimarkalı IO Interactive ilk oyundan bu yana toplamda dört oyun yayınladı.

hitman

Hitman: Codename47 - 2000                                             

Hitman 2: Silent Assassin - 2002

Hitman: Contracts - 2004

Hitman: Blood Money - 2006    

5 yıl aradan sonra Glacier 2 Game Engine sahip Hitman: Absolution duyruldu. Takım elbisesi, kırmızı kravatı, kazınmış kafası ve barkoduyla Ajan 47 tekrar armızda olacak. Oyunun çıkış tarihi 2012 olarak duyruldu. Oyunla beraber gelecek en büyük özellik şüphesiz 'instinct mode' bu sizin iç güdülerinizi biraz geliştiriyor. Düşmanların geçtiği yolları görebiliyor, daha uzağı duyabiliyorsunuz. Oyun hakkındaki ilk ip uçları senaryonun biraz daha Ajan 47'nin kişisel hayatına yönelik olduğu. Oyunun 16 dakikalık ilk oynama sahneleri internette mevcut. Oyun polisten kaçarak sığındığınız bir eski kütüphanede silahsız olarak başlıyor. Ancak ben daha heyecanlı resmi fragmanını aşağıda paylaşacağım. Gerçekten güzel olacağa benziyor.

 

                                                                       

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi