Highway Rider riskli bir motor keyfi

Highway Rider riskli bir motor keyfi

Highway Rider size hem android hem de ios üzerinde oynayabileceğiniz çok zevkli bir oyun. Oyun  size saatte 60 MPH yapan bir motoru yönetmeniz ile başlıyor. Telefonun yatay konumda iken sağa ve sola yatırarak yönettiğiniz motor başka araçlara belli bir yakınlıktan geçtikçe hız kazanıyor. Burada puan yanından geçtiğiniz araçların sayısı ile belirleniyor ki. Bir yerden sonra hem hızlı giden aracınızı yolda tutmakta zorlanırken artmış olan trafikte bir çok aracın yanından hızlı hızlı geçiyorsunuz. Geçemeyip araca veya yan tarafa çarptığınızda sizin hangi yerlerinizin düşme sonucu kırıldığını gösteriyor ki ilk iki gösterimden sonra bu kısmı çabuk geçememek sizi sıkıyor. Oyunun ilk versiyonunda bulunmasa da bu yazıyı yazdığımız zaman oyunda motora nitro özelliği de eklendi ki oyunun başlarda oyuna hızlı başlamak size daha çok zevk verebilir.

Oyunun görsel olarak motor rengi ve motorcu kıyafet rengi üzerinde yapabildiğiniz değişiklikler. Oyunun ister bir arkadaşınız ile isterseniz rasgele birisi ile online oynanabilmeniz ise ayrı bir güzel hava katmış.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi