Highlight otomatik yer paylaşımı uygulamalarını bir adım ileriye taşıyor

Highlight otomatik yer paylaşımı uygulamalarını bir adım ileriye taşıyor
Çoğumuzun kullandığı yer paylaşımı uygulamaları Highlight uygulamasıyla artık daha bir paylaşımcı.

Yer paylaşımı uygulamaları, hepimiz bildiği ve çoğumuzunda kullandığı uygulamaların başında geliyor. Öğle yemeğini nerde yediğiniz yada akşam hangi mekanlarda eğlendiğinizi Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabildiğiniz gibi o esnada sizinle aynı mekanlarda olan diğer insanlarlada bilgilerinizi paylaşmanız mümkün.

Bunların hepsi ve daha fazlasını Highlight ile yapabilmenizde mümkün. Bundan önceki uygulamalarda temel bilgilerinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşmanız ve hatta onlara mesaj atabilmeniz mümkündü. Ancak Highlight'ı diğer uygulamalardan ayıran başka bir fonksiyonu var: istediğiniz kişinin altını çizebilmeniz. Yani etrafınızdaki birçok insan içinde ilginizi çeken diğerlerinden daha farklı olduğunu düşündüğünüz birini, ona direk mesaj atmadan bundan haberdar olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bu özellik mesaj atmaktan daha pasif bir özellik gibi görünebilir ama bazıları için çok daha kullanışlı olabileceğide bir gerçek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi