Hepsiburada iPhone uygulaması App Store'da yayında...

Hepsiburada iPhone uygulaması App Store'da yayında...
Pozitron tarafından geliştirilen Hepsiburada iPhone uygulaması nihayet App Store'da yerini aldı...

Büyük internet şirketlerinin eTicaret uygulamaları App Store'da bir süredir kullanıcıların hizmetinde yer alıyor. Ancak hepsiburada.com un iPhone uygulaması daha yeni App Store'daki yerini aldı. Pozitron tarafından geliştirilen uygulama gerçekten başarılı bir uygulama olarak beğeni topluyor. Uygulama 3 gün içerisinde 24 bin kere App Store'dan indirilmiş durumda. Hepsiburada Genel Müdürü Aytuğ İğneli'ye göre sıra Android ve diğer mobil platformlarda hepsiburada uygulamasının başarılı bir şekilde yer alması. Hepsi burada iphone uygulamasını indirmek için lütfen tıklayınız.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi