Hannover CeBIT başlıyor!

Hannover CeBIT başlıyor!
Dünyanın en büyük bilgisayar fuarı olarak kabul edilen CeBIT kapılarını yarın açıyor.

Son teknolojik ürünlerin sergileneceği CeBIT fuarı 5-9 Mart tarihleri arasında açık kalacak. Fuara Türkiye'den de 12 firma katılacak. Fuarın açılışını her sene olduğu gibi bu yılda Almanya Başbakanı Angela Merkel yapacak. CeBIT Fuarı'nın bu yılki ortağı ise Polanya oldu. Polanya'nın partner ülke olması nedeniyle açılışa Polanya Başbakanı Donald Tusk'da katılacak.

 

Teknolojinin en son yeniliklerinin sergileneceği fuara bu yılda ziyaretçi akınının olması bekleniyor. Fuarı bu yıl 400 bini aşkın kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

 

Teknoloji üreten dünyanın en büyük firmalarının stand kuracağı fuarda çeşitli seminerler ve konferanslarda düzenlenecek. Fuar da bu yıl giyilebilir teknolojik ürünler ön plana çıkacak. Fuara katılacak Türk firmaları ise 11, 12, 14 ve 15 numaralı salonlarda stand kuracak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi